У Калинівській громаді завершується будівництво ще одного укриття

Дата: 10.10.2023 15:06

Фото без описуУ Калинівці завершують будівництво укриття для закладу дошкільної освіти №2 м.Калинівка. Після кількох місяців копіткої праці, впродовж яких збудували приміщення, будівельники вийшли на фінішну пряму – залили бетоном каркас укриття.

-Це ще одне укриття, яке ми будуємо господарським способом: кошти витрачаємо лише на окремі будівельні матеріали, а всі роботи виконують наші працівники. Великим благодійником та надійним помічником у будівництві цього укриття є Писарівський гранітний кар’єр, який надав нам безплатно понад шістдесят кубометрів бетонну та понад сорок кубометрів щебеню. Також використовували наявні в громаді бетонні блоки, що також дозволило здешевити вартість будівництва. Скористатися цим укриттям зможуть не лише наймолодші мешканці нашого міста, а й жителі мікрорайону Ремзавод, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Вдячний усім, хто працює, непокладаючи рук, хто допомагає нам побудувати таке необхідне укриття.