Розпочалася п’ятсот дев’яносто четверта доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 10.10.2023 08:20

Фото без описуросійські окупанти наступають в районах Донецька, Кремінної та Куп'янська, Сили оборони продовжують штурмові дії південніше Бахмута, мають частковий успіх в районі Андріївки. Про це йдеться у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

За минулу добу на фронті відбулося 39 бойових зіткнень.

У Запорізькій області українські військові стримують ворога в районі Левадного.

Сили оборони продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, закріплюються на зайнятих рубежах та виснажують ворога.

На Херсонському напрямку Сили оборони ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення та успішно вражають тили противника.

Українська авіація завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Ракетники уразили пункт управління, склад боєприпасів, два райони зосередження особового складу, озброєння й військової техніки та станцію РЕБ противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 10 жовтня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук