У Калинівській громаді висадили калинову алею в пам’ять про воїнів бригади «Червона Калина»

Дата: 07.10.2023 08:00

Фото без описуКалинівський міський голова Василь Поліщук разом із командуванням та бійцями бригади «Червона Калина» висадили на території громади 50 кущів калини. Калинова алея – це символ боротьби та пам’яті. Її висадили в пам’ять про воїнів бригади «Червона Калина», які віддали своє життя в боротьбі проти російських окупантів та на честь тих воїнів, які ведуть боротьбу наразі.

-Сьогодні кращі сини й доньки стали на захист України. Серед них і бійці бригади «Червона калина», які демонструють на полі бою справжній професіоналізм та патріотизм. На жаль, ми втрачаємо цвіт нації, але не втрачаємо віри у Перемогу, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Ця калинова алея буде нагадувати жителям громади та її гостям про загиблих на полі бою Героїв. Це наша пам'ять про загиблих та шана живим нацгвардійцям.

Калина - символ життя, крові, вогню. Без неї неможливо уявити Україну, її незламний народ. Вона є символом сили та боротьби. Вона є символом бригади «Червона Калина».

Ми пам’ятаємо, шануємо кожного та кожну, хто віддав найцінніше, захищаючи Україну в лавах бригади «Червона Калина». Ми безмежно пишаємось та вдячні воїнам, які наразі на фронті ведуть боротьбу з агресором.