Мешканці старостинських округів Калинівської громади допомагають лікарні заготовляти овочі на зиму

Дата: 03.10.2023 14:37

Фото без описуУ Калинівській центральній районній лікарні завершують заготівлю овочів на зиму. Вагому допомогу у цьому надають жителі старостинських округів, які поділилися із медичним закладом своїм урожаєм картоплі, моркви, цибулі, часнику, квасолі, буряка, гарбузів, капусти тощо.

-Така допомога для нас дуже суттєва, - каже директор комунального підприємства «Калинівська центральна районна лікарня» Владислав Головащенко. – Харчування хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні у нашій лікарні оплачує Національна служба здоров’я України. На одного цивільного хворого держава виділяє в день майже тридцять гривень, на військового - сімдесят гривень. Фінансування обмежене і коштів катастрофічно не вистачає для того, щоб забезпечити хворих належним харчуванням. Тому ще частину коштів на придбання продуктів нам надає міська рада, вагому допомогу надають благодійники. Така всебічна допомога дає можливість зекономити кошти, щоб придбати інші необхідні продукти для цивільних хворих і військових.

Має медичний заклад і власну земельну ділянку, на якій вирощують картоплю, овочі, зелень, ягоди. Що дає можливість влітку використовувати свої овочі та зробити заготівлю продуктів на зиму.

-Дякую всім, хто долучився до збору продуктів для лікарні: жителям старостинських округів, приватним підприємцям, з якими є домовленість про надання круп, борошна, цукру, олії для лікарні. Будь-яку проблему можна вирішити, якщо працювати злагоджено та дружно. Вкотре жителі нашої громади довели, що у нас немає байдужих, ми всі вболіваємо за долю громади, України. І разом ми здобудемо Перемогу, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.