Відбулась 42 позачергова сесія Калинівської міської ради

Дата: 02.10.2023 15:08

У зв’язку із терміновим зверненням однієї з військових частин, в режимі онлайн відбулася 42 позачергова сесія Калинівської міської ради, на якій розглянули два питання:  Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Калинівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки та Про внесення змін до бюджету Калинівської міської ради на 2023 рік.

Понад 1 мільйон гривень, спрямованих депутатами, будуть використані на потреби військових: більше 5оо тисяч гривень - на придбання спеціальної техніки для однієї з військових частин Калинівської громади та ще 500 тисяч гривень – на потреби іншої військової частини.