Привітання Калинівського міського голови із Міжнародним днем лікаря

Дата: 02.10.2023 08:05

Фото без описуУ перший понеділок жовтня у світі відзначають Міжнародний день лікаря.

Свято, засноване за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я, нині має особливе значення, бо Україна зараз стійко бореться у визвольній війні проти російського агресора. А медичні працівники є янголами-охоронцями, які героїчно рятують людські життя.

Будь-який лікар щодня несе відповідальність за своїх пацієнтів, за результати лікування. Ця професія вимагає, крім професійних якостей і навичок, ще й людяності, небайдужості, любові до людей і бажання допомагати.
Дорогі лікарі, дякую кожному з вас за терпіння та самовідданість, за врятовані життя та відновлене здоров’я жителів Калинівської громади. Особлива подяка тим, хто рятує життя наших захисників.

Бажаю міцного здоров’я та невичерпної енергії у вашій надзвичайно потрібній людям справі. Хай радість життя, яку ви даруєте людям, повертається до ваших домівок добром, сімейним затишком, щастям та добробутом. Ясного сонця і мирного майбуття. Зі святом!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук