Розпочалася п’ятсот сімдесят шоста доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 22.09.2023 08:27

Фото без описуРосійські окупанти наступають у районах Бахмута, Мар'їнки та Вугледара, а також контратакують поблизу Роботиного у Запорізькій області. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

Протягом доби на фронті сталося 26 бойових зіткнень. Під Бахмутом успішно відбито атаки в районі Григорівки, ворог намагався відбити позиції поблизу Андріївки, але безуспішно.

Українські воїни продовжують атакувати на південь від Бахмута, росіяни зазнають втрат у живій силі та техніці.

У Запорізькій області противник атакував райони Малої Токмачки та Роботиного, але зазнав значних втрат у піхоті та техніці. Одночасно продовжується наступ у напрямку Мелітополя, українські з'єднання змушують армію рф відступати.

Українська авіація завдала удару по пункту управління, зенітно-ракетного комплексу, 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та техніки, а також два — по станціях радіоелектронної боротьби.

Ракетники та артилеристи вразили пункт управління, район зосередження ворога, дев'ять артилерійських засобів та дві станції РЕБ.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 22 вересня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук