Розпочалася п’ятсот шістдесят п’ята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 11.09.2023 08:42

Фото без описуВпродовж минулої доби, 10 вересня, ворог завдав 5 ракетних, 87 авіаційних ударів, 44 атаки MLRS по позиціях українських військ та цивільних цілях у різних населених пунктах. Окупанти також атакували Україну 33 дронами-камікадзе Shahed-136/131, з яких 26-х перехопила українська ППО. Російські терористичні атаки завдали руйнувань та пошкоджень понад 100 приватним будинкам та іншій цивільній інфраструктурі.

Сили оборони мають частковий успіх в околицях Кліщіївки (Донецька область), виштовхують ворога з позицій та закріплюють нові позиції.

Українські захисники успішно тримають оборону в околицях Кераміка, Авдіївки, Сєверне, Мар'їнки, Рівнополя (Донецька область), де протягом доби 10 вересня ворог близько 20 разів намагався вивести українські війська з позицій. Усі атаки противника призвели до значних втрат живої сили та техніки для окупантів.

Через катастрофічні втрати окупантів найближчим часом очікується масштабна примусова мобілізація, яка охопить як росію, так і на тимчасово окуповані території  України.

Протягом минулої доби повітряні сили України завдали 11 ударів по зосередженнях військ, озброєння та військової техніки противника.

Ракетні війська вдарили 8 артилерійських систем противника.

На ранок 11 вересня у Калинівській громаді залишається 761  переселенець, серед них 243 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 11 вересня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук