У Калинівській громаді відзначили кращих спортсменів та їх тренерів

Дата: 08.09.2023 15:46

Фото без описуВже стало доброю традицією до Дня фізкультури та спорту відзначати кращих спортсменів громади та їх тренерів. Цьогоріч грамотами, подяками Калинівської міської ради та грошовими преміями відзначили 107 спортсменів, які вибороли призові місця на обласних, всеукраїнських та європейських турнірах.

Перед початком урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих , які відділи своє життя за Україну.

Гордість та надію Калинівщини вітали Калинівський міський голова Василь Поліщук та очільниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман.

До Дня фізкультури та спорту також відзначили тренерів спортивних шкіл та вчителів фізичної культури освітніх закладів громади, учні яких здобувають призові місця на різноманітних змаганнях.

Приймаючи відзнаку, директор дитячої юнацької спортивної школи «Авангард» Сергій Грепечук подякував міській раді за допомогу та підтримку в організації поїздок на змагання.

Навіть під час повномасштабної війни юні спортсмени Калинівщини не перестають тішити своїх вболівальників високими спортивними здобутками. Вони виборюють призові місця не лише на районному рівні, а й на обласних, всеукраїнських та європейських змаганнях. Високий рівень професіоналізму підтверджує й той факт, що у нинішньому році чотири спортсмени захистили розряд майстра спорту.

Так посвідчення майстра спорту з художньої гімнастики вручили вихованкам ДЮСШ відділу освіти Карині Кіценко та Олені Кривенко. А вихованці ДЮСШ «Авангард» Сергій Рябчук та Владислав Підвербний в складі команди хокейного клубу «Олімпія-Колос-Секвоя» стали чемпіонами України з хокею на траві Супер ліги сезону 2022 і виконали норматив майстра спорту.

Кожен учасник зібрання – це гордість Калинівської громади, майбутнє України.