Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Розпочалася п’ятсот шістдесят перша доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 07.09.2023 08:36

6 вересня російські окупанти обстріляли центр міста Костянтинівка на Донеччині. Загинуло 17 людей, серед них дитина. Десятки поранених. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблих. Схиляємо голови у скорботі, розділяємо ваш біль і смуток.

Неспокійною була й ніч на 7 вересня. Ворог запустив по Україні 33 дрони-камікадзе Shahed-136. Про це повідомили у командуванні Повітряних сил. Під удар потрапили Сумська та Одеська області. Ймовірність подальших обстрілів велика, тому не ігноруйте сигналів повітряної тривоги. Бережіть своє життя і життя рідних.

Минулої доби російська армія атакувала у районах Кремінної, Бахмута, Авдіївки та Мар'їнки, а Збройні Сили України наступають у напрямку Мелітополя. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Військові заявляють, що протягом доби на фронті сталося 39 бойових зіткнень.

Одночасно ЗСУ продовжують наступальну операцію у напрямку Мелітополя, знищують противника та звільняють території.

Українська авіація завдала 18 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння, техніки та позиціях зенітно-ракетних комплексів.

Ракетники та артилеристи вразили чотири склади боєприпасів, 12 артилерійських засобів, два пункти управління, ЗРК, станцію радіоелектронної боротьби, два райони зосередження піхоти, техніки та озброєнь.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 7 вересня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,15 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук