Як у Калинівській громаді пройшов День знань
Тривожна ніч не стала на заваді учням та вчителям Калинівської громади, для яких 1 вересня розпочався новий навчальний рік. У всіх навчальних закладах громади відбулися урочистості з нагоди Дня знань.
Цьогоріч за шкільні парти сіли 5 150 школярів. Для 420 дітей шкільний дзвоник пролунав вперше. У Калинівській громаді також навчатимуться 158 дітей, які переїхали на Калинівщину через війну. Ще 160 учнів з Калинівської громади на даний час перебувають за кордоном.
Кожен навчальний заклад вніс свою родзинку у сценарій Дня знань, наповнив свято патріотичними мотивами та незабутніми моментами. Але усіх об'єднала велика спільна мрія про Перемогу та бажання допомогти ЗСУ, тому і школярі, і освітяни та гості свята активно взяли участь в акції «Перше вересня без квітів».