Освітяни Калинівської громади оголосили акцію «Перше вересня без квітів»

Дата: 31.08.2023 11:50

Фото без описуЗа ініціативи працівників відділу освіти, молоді та спорту Калинівської громади, по всіх навчальних закладах Калинівщини оголосили акцію «Перше вересня без квітів». Так освітяни закликають батьків та учнів відмовитися від звичних святкових букетів на Свято першого дзвоника, а зекономлені кошти перерахувати на потреби ЗСУ.

-На жаль, новий навчальний рік знову розпочинається в умовах повномасштабної війни. А тому ми одноголосно прийняли рішення замість святкових букетів зібрати кошти для потреб ЗСУ. Ми віримо нашим ЗСУ та завжди підтримуємо їх. І це буде ще один наш маленький внесок для нашої спільної Перемоги, - розповідає начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської громади Галина Фурман. – У кожному навчальному закладі ми встановимо скриньки для збору коштів. Кожен охочий зможе зробити свій посильний внесок та підтримати українських захисників.