Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Розпочалася п’ятсот п'ятдесят четверта доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 31.08.2023 08:37

Впродовж минулої доби російські загарбники без успіху вели наступальні дії на Лиманському, Бахмутському та Запорізькому напрямках. На фронті відбулося понад 40 бойових зіткнень, йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Сили оборони продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, де закріплюються на досягнутих рубежах та здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Впродовж доби авіація Сил оборони завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу та чотири удари по зенітно-ракетних комплексах загарбників.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили один район зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, один пункт управління та одну станцію радіоелектронної боротьби окупантів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 31 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук