Гостинці від жителів Калинівської громади відправили на фронт українським захисникам
Напередодні Дня Незалежності Калинівський міський голова Василь Поліщук разом із депутатом Вінницької обласної ради Іллею Гуменчуком відвезли чергову допомогу нашим захисникам, які боронять рідну землю від російських окупантів на Запорізькому напрямку.
Депутатський корпус міської ради, освітяни та жителі старостинських округів допомогли у зборі гуманітарного вантажу для наших захисників продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни та речі, необхідні наших захисникам. Старанні господині подбали про смачні домашні страви та смаколики.
-Попри інтенсивні бої і тяжкі умови, хлопці тримають стрій, мають бадьорий бойовий дух, однак завжди потребують підтримки і допомоги. – зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Ми постійно на зв’язку з нашими захисниками, допомагаємо у всіх першочергових потребах. Дякую усім, хто цінує самопожертву та відданість наших захисників та допомагає тримати тил наших хлопців, хто розуміє що без підтримки воювати значно складніше. Тільки разом ми зможемо перемогти ворога.