В будівлі Калинівської міської ради облаштували пандус та санітарну кімнату для маломобільних груп населення
Відтепер маломобільні групи населення можуть безперешкодно отримувати послуги на рівні з іншими. Задля створення безбар’єрного середовища та безперешкодного доступу до державних установ, провели ремонтні роботи в адміністративній будівлі Калинівської міської ради.
Зокрема, завершили роботи з облаштування пандуса з поручнями. Для виклику чергового працівника міської ради, який при потребі допомагатиме відвідувачам, також встановили кнопку виклику.
На першому поверсі розташували санітарну кімнату, яку облаштували з урахуванням потреб людей з порушенням рухової функції. В тому числі згідно з новими ДБН по інклюзивності обладнали й вкомплектували зручний пеленальний столик для немовлят.
Всі роботи виконані власними силами.
Калинівська міська рада повідомляє що і надалі працюватиме над покращенням умов проживання маломобільних груп населення у нашій громаді.