Діти з Калинівської громади знову відвідали Подільський зоопарк

Дата: 11.08.2023 12:56

Фото без описуВідбулася чергова поїздка дітей пільгових Категорій Калинівської громади до Подільського зоопарку. Цього разу на екскурсії побували двадцять шість дітей Захисників та Захисниць, в котрих один з батьків загинув, знаходиться в полоні або в зоні бойових дій з Бережан, Сальника, Черепашинець, Писарівки, Глинська, Голендрів, Дружелюбівки, Хомутинців, Лісової Лисіївки.

За традицією хлопчиків та дівчаток частували соком та круасанами та розповіли багато цікавого про тварин, які живуть у нашій місцевості та в інших куточках світу.