Розпочалася п’ятсот тридцять четверта доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 11.08.2023 09:12

Фото без описуРосійські окупанти минулої доби атакували на Куп'янському напрямку – у Надії та Новоселівського. Про це повідомляє Генштаб Збройних Сил України. Протягом доби сталося 34 бойових зіткнень.

Сили оборони України продовжують вести наступальну операцію на Мелітопольському та Бердянському напрямах, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Авіація Сил оборони минулої доби завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, два – по зенітно-ракетному комплексу противника.

Ракетні війська та артилерія вразили чотири артилерійські засоби на вогневих позиціях, два райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, дві станції радіоелектронної боротьби та вузол зв'язку противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 11 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,11 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук