Розпочалася п’ятсот двадцять шоста доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 03.08.2023 08:28

Фото без описуМинулої доби російські окупанти намагалися повернути позиції біля Курдюмівки, Андріївки та Кліщіївки на Бахмутському напрямку, а також біля Старомайорського та Урожайного на Шахтарському. Про це йдеться у зведенні Генштабу Збройних Сил України. Минулої доби сталося 44 бойових зіткнення.

На Бахмутському напрямку окупанти зробили безуспішні спроби відновити втрачене становище на захід від Курдюмівки, на південь від Андріївки та на захід від Кліщіївки Донецької області.

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала дев'ять ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника та три – по зенітно-ракетних комплексах окупантів.

Ракетні війська та артилерія уразили 21 артилерійський засіб на вогневих позиціях, радіолокаційну станцію, три пункти управління, район зосередження озброєння та військової техніки, два засоби протиповітряної оборони, район зосередження особового складу та два склади боєприпасів ворога.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 3серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук