Розпочалася п’ятсот двадцять п’ята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 02.08.2023 08:57

Фото без описуРосійські окупанти атакують у районі Бахмута та Донецька, намагаються відбити позиції під нещодавно звільненим Старомайорським. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

Протягом доби на фронті сталося понад 40 бойових зіткнень. Під Бахмутом росіяни намагалися відбити втрачені позиції на північ і на захід від Кліщіївки, успіху не мали.

Українська авіація завдала вісім ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та техніки, один — по зенітно-ракетному комплексу та ще один по командному пункту.

Ракетники та артилеристи вразили 14 артилерійських засобів на позиціях, чотири станції радіоелектронної боротьби, чотири пункти управління, один район зосередження озброєнь та техніки, шість засобів протиповітряної оборони, три райони зосередження піхоти, склад боєприпасів та ще два важливі об'єкти армії рф.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 2 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук