Розпочалася п’ятсот двадцять четверта доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 01.08.2023 08:48

Фото без опису31 липня російські окупанти знову атакували територію України. За попередніми даними українських військових, дві російські ракети «Іскандер» по Кривому Рогу були випущені з території тимчасово окупованого Криму, з району міста Джанкой. Внаслідок російського обстрілу шестеро людей загинули та 75 поранено.

А в ніч проти 1 серпня окупанти вдарили по Харкову.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття родинам загиблих.

Російські окупанти наступають у районі Куп'янська та Донецька, а також намагаються відбити нещодавно звільнене Старомайорське. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

Минулої доби на фронті сталося понад 40 бойових зіткнень, у напрямку Куп'янська ЗСУ тримають оборону, успішно відбили атаки на схід від Берестового та в районі Новоселівського.

Також триває стримування наступу росіян поблизу Мар'їнки та Перемоги. Загарбники безуспішно намагалися відновити втрачене становище у районі нещодавно звільненого Старомайорського.

Одночасно Сили оборони продовжують наступ у бік Мелітополя та Бердянська, закріплюються на досягнутих рубежах, б'ють по ворогові, що стоїть в обороні.

Українська авіація завдала сім ударів по районах зосередження особового складу і три — по зенітно-ракетних комплексах.

Ракетники та артилеристи вразили п'ять ЗРК, важку вогнеметну систему залпового вогню ТОС-1 «Солнцепьок», п'ять артилерійських засобів на вогневих позиціях, дві станції радіоелектронної боротьби, склад боєприпасів та п'ять районів зосередження піхоти.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 1 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук