Розпочалася п’ятсот двадцять третя доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 31.07.2023 08:40

Фото без описуСили оборони стримують російських загарбників на сході та продовжують власний наступ на півдні. За добу відбулось понад 20 боєзіткнень, йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

На Запорізькому та Херсонському напрямках росіяни зосереджують основні зусилля на недопущенні подальшого просування українських військ.

Сили оборони продовжують вести власну наступальну операцію на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах.

За добу авіація Сил оборони завдала сім ударів по районах зосередження особового складу окупантів. Українські захисники знищили чотири дрони-камікадзе росіян типу Shahed-136 та чотири розвідувальні безпілотники оперативно-тактичного рівня.

Підрозділи ракетних військ та артилеристи впродовж доби уразили зенітно-ракетний комплекс окупантів, вісім артилерійських засобів на вогневих позиціях, дві станції радіоелектронної боротьби, а також два райони зосередження особового складу загарбників.

За минулу добу росіяни завдали чотири ракетні, 42 авіаційних удари та здійснили 76 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

На ранок 31 липня  у Калинівській громаді залишається 794 переселенців, серед них 255 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 31 липня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук