Команда «Авангард» з Калинівки – срібний призер Чемпіонату області з баскетболу 3х3

Дата: 28.07.2023 18:53

Фото без опису28 липня в м.Бар відбувся Чемпіонат області з баскетболу 3х3 серед юнаків 2008 р.н. У змаганнях брали  участь 10 команд, які були розподілені на 2 підгрупи.

У групі «А» команда «Авангард» м. Калинівки перемогла команди Могилева з рахунком 10:5, Стрижавки - 8:2, та Гайворон-2 з рахунком  11:2.

У півфіналі калинівчани здолали першу команду Гайворона 8:6. І лише у фіналі поступились команді господарів з рахунком 15:8.

Склад команди «Авангард»: Глєб Гринюк,  Ілля Гвоздаков, Ярослав Струбчевський, Ярослав Катеринич. Тренери команди:  Ігор Мусієнко та  Ігор Гук-Сатайкін.