Калинівська громада отримала чергову благодійну допомогу від французів

Дата: 27.07.2023 14:03

Фото без описуКалинівська громада отримала чергову благодійну допомогу від французької Асоціації «Лєон-Україна». Цього разу французькі благодійники передали понад 21 тонну канцтоварів - зошити, блокноти різних видів, пенали, конверти та ін.

Відділ освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради провів інвентаризацію допомоги та готує її для передачі у навчальні та виховні заклади громади.

-Щиро вдячні французьким благодійникам - Асоціації «Лєон-Україна» за допомогу, а також підприємству «АВ ТРАНС» за організацію логістики, супровід та перевезення власним коштом цієї благодійної допомоги із Франції до Калинівської громади, - зазначає очільниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман. – Усі канцтовари ми розподілимо по всіх освітніх закладах для дітей пільгових категорій.

Калинівська громада не вперше отримує благодійну допомогу від благодійників з Франції. Раніше Калинівщина отримувала медикаменти, продукти, засоби гігієни, обладнання для харчоблока та меблі для лікарні. Цього разу друзі із Франції вирішили підтримати наймолодших жителів громади.