Привітання Калинівського міського голови із Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2023 09:08

Фото без описуШановні медичні працівники та ветерани медицини, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника.

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх.

Низький уклін медичним працівникам, які рятують військових на передовій та надають гідну медичну допомогу жителям Калинівської громади. Місія медика — вона незмінна в усі часи і воєнний стан тому підтвердження. Ви першими приходите на допомогу у найважчі моменти: під час ракетних обстрілів, пандемії чи інших катаклізмів. Ви – непохитні захисники свого невидимого другого фронту.

Прийміть сердечну подяку за самовіддану працю, чуйність та стійкість, не дивлячись на всі негаразди, з якими доводиться стикатись щодня.

Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, сили духу та невичерпної енергії. Нехай здійсняться заповітні мрії кожного з вас, а усі благородні справи повертаються вам сторицею.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук