У Калинівці по вулиці Машинобудівників встановили два патріотичні банери

Дата: 24.07.2023 15:53

Фото без описуУ Калинівці по вулиці Машинобудівників встановили два патріотичні банери із написами «Слава Україні!» та «Героям слава!». Опорою для банерів стала металева конструкція, яка раніше слугувала укріпленням для теплотраси. Після демонтажу теплотраси опора втратила свою функцію, однак демонтувати її не було можливості через те, що на цьому місці також проходить газопровід.

Тому після того як опору перефарбували та оновили її використали для монтажу нових банерів.

Тепер яскраві банери нагадуватимуть кожному жителю Калинівської громади та гостям міста про тих, хто ціною власного життя нині боронить рідну землю та виховуватимуть дух патріотизму.

Ми не маємо права забувати про наших Героїв, якою важкою ціною дається нам наша свобода. Інформацію про кожного загиблого Героя Калинівської громади щодня з 7 години ранку до 21 години вечора транслюють на електронній дошці пам’яті, яка працює на будівлі Центру культури та дозвілля, а також у фойє адмінбудівлі Калинівської міської ради.

Також при вході до Центру культури та дозвілля розмістили патріотичний плакат «Там де ми, там Україна», який нагадує калинівчанам та гостям міста про Героїв, які нині стоять на захисті рідної землі.