Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

На війні загинув уродженець Хомутинців Віталій Кулак

Дата: 24.07.2023 10:02

Жорстока війна забирає кращих із кращих. Двадцять першого липня в наслідок мінометно-артилерійського обстрілу на Донеччині загинув уродженець Хомутинців Віталій Кулак.

Лише десять днів чоловік не дожив до свого дня народження. Йому навіки залишиться тридцять.

Народився Віталій Кулак 31 липня 1992 року у Хомутинцях. Після закінчення місцевої школи навчався у ПТУ №7 м. Вінниці, Гущинецькому ВПУ №32. До війни працював водієм санітарного автомобіля у Калинівській центральній районній лікарні.

З перших днів війни Віталій Кулак пішов добровольцем у роту охорони територіальної оборони, потім був переведений на службу в одну із військових частин ЗСУ. До останнього свого подиху загиблий залишався вірним військовій присязі та своїй Батьківщині.

У Героя залишилися мама, дружина, шестирічний син, сестра та брат, який нині також боронить рідну землю.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Важко підібрати слова, щоб розділити горе втрати. Нестерпний біль за молоде життя, покладене на вівтар незалежності, нашої свободи. Хай прийме Господь до квітучого саду, де немає сліз і печалі, низький уклін рідним за справжнього Героя України який віддав молоде життя за Україну.

Про дату і час поховання буде додаткова інформація.