Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Трагічно обірвалося життя українського захисника – Максима Горецького

Дата: 17.07.2023 15:27

На тридцять другому році життя трагічно обірвалося життя українського захисника Максима Горецького.
Максим Горецький народився 5 квітня 1991 року  у Заливанщині.  1997-2008р. навчався у Голендрівській ЗОШ 1-3 ст. Після закінчення школи вступив у Козятинське вище професійне училище залізничного транспорту.

У 2015році юнака призвали на строкову службу й він прийняв присягу у м.Радомишль Житомирської обл.
У грудні 2016 року Максим Горецький вступив до лав 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Брав участь в боях за Піски, Зайцеве. Був нагороджений бригадною відзнакою «Срібний едельвейс».

У 2017 році захисник отримав важкі осколкові поранення, на підставі яких отримав 3-тю групу інвалідності.
З перших днів повномасштабного вторгнення вступив до територіальної оборони.

22 квітня 2023 року поповнив лави в/ч А 4752 Харківської окремої бригади територіальної оборони, де з перших днів отримав звання молодшого сержанта.

У Героя залишилися батьки, дружина та маленький син. У грудні минулого року родина провела в останній путь старшого брата Максима – Віктора Горецького, який загинув смертю Героя на Донеччині.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Максима Горецького. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Похорон воїна відбудеться 18 липня. Прохання до жителів Калинівської громади орієнтовно о 10.00 створити коридор слави від машинобудівного заводу до центру міста. Орієнтовно о 12.00 розпочнеться чин похорону у будинку батьків померлого, у Голендрах.