Громадська організація «Let’s do it Ukraine» запрошує до співпраці активних та свідомих жителів Калинівської громади

Дата: 14.07.2023 09:30

Фото без описуГромадська організація «Let’s do it Ukraine» запрошує до співпраці волонтерів та координаторів у Калинівській територіальній громаді, які зможуть організувати активність «Let’s do it Ukraine» та координувати проєкти в своїх населених пунктах.

Громадська організація «Let’s do it Ukraine» - організатор найбільших екологічних заходів в Україні, таких як: Всесвітній день прибирання, Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, Цифрове прибирання та проєкт «Чисті пляжі разом».

Ключова мета організації – сформувати національну культуру чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля у кожного громадянина України, сприяти участі молоді у відновленні України, сприяти подоланню гуманітарної кризи в Україні, забезпечити базовими потребами (їжа, гігієна, одяг тощо) громадян, постраждалих від війни в Україні у 2022 – 2023 роках в рамках реалізації гуманітарної місії «Let’s do it Ukraine SOS».

Стати волонтером громадської організації «Let’s do it Ukraine» можна, заповнивши гугл форму:

Контактна особа:

+38(096)6935901 – Голумбйовський Богдан, координатор «Let’s do it Ukraine» у Вінницькій області.