Дванадцятилітній Назар Сохацький з Черепашинець придбав павербанк для калинівських нацгвардійців

Дата: 07.07.2023 12:59

Фото без опису36 сесія Калинівської міської ради 8 скликання розпочалося із приємної події – дванадцятилітній Назар Сохацький, який мешкає у Черепашинцях, передав два павербанки  калинівським нацгвардійцям, з яких один він придбав за власні кошти.

Павербанк хлопчик придбав за кошти, які вторгував за вирощені кролі. На початку червня ми розповідали історію черепашинецького школяра, який з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України активно допомагає українським військовим.

Це не перша допомога Назара. На потреби війська хлопчик передав не лише вторговані за кролі кошти, а й наколядовані під час різдвяних свят.

Заступник командира військової частини 3028 Національної гвардії України, полковник Володимир Романишин подякував Назару за його доброту та чуйність, а Калинівський міський голова Василь Поліщук вручив юному волонтерові подарунок від міської ради.

Як зазначила виконуюча обов’язки старости Черепашинецького старостинського округу Наталя Черниш, Назар зростає у патріотичній родині. Його мама також активно допомагає військовим та підтримує усі ініціативи, які реалізуються у їх старостинському окрузі, а рідні чоловіки – стоять на захисті України.

Саме такі діти - це майбутнє України. Заради них та їх щасливого майбутнього нині проливають кров наші захисники.