Розпочалася чотириста дев’яносто шоста доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 04.07.2023 09:11

Фото без описуАрмія країни-агресора зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямах, там тривають важкі бої, протягом доби сталося понад 40 бойових зіткнень, повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні.

Минулої доби російські окупанти застосували 3 ракети ЗРК С-300 і 22 іранських ударних БпЛА типу Shahed по цивільних інфраструктурних об'єктах у Сумській, Донецькій та Запорізькій областях. Сили ППО знищили 16 Shahed.

Імовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається дуже високою.

За даними військових, окупанти продовжують порушувати міжнародне гуманітарне право та використовують дитячі установи для розміщення своїх поранених. У Макарові Луганської області на території дитячого оздоровчого табору, що розташований в безпосередній близькості до житлової забудови, облаштований військовий госпіталь, де перебуває понад 100 поранених окупантів, водночас на території цього табору розміщено військову техніку. У Лимані Луганської області окупанти переобладнали під військовий госпіталь дитячий оздоровчий табір «Ялинка», там також понад 100 поранених, причому ця сама територія використовується для зберігання військової техніки.

Українська авіація за добу завдала 16 ударів по районах зосередження особового складу супротивника.

Ракетні війська та артилерія вразили 3 ЗРК, 2 райони зосередження живої сили, 26 артилерійських розрахунків на вогневих позиціях та станцію РЕБ.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 4 липня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук