Розпочалася чотириста дев’яносто перша доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 29.06.2023 08:28

Російські окупанти наступають у районі Кремінної, Бахмута, Авдіївки та Мар'їнки, Збройні Сили України збили штурмовик Су-25. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Військові заявляють, що за добу на Донбасі сталося 40 бойових зіткнень. У районі Кремінної ворог наступав біля Роздолівки, успіху не мав.

Українська авіація завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу, п'ять — по зенітно-ракетних комплексах та один по пункту управління. Знищено штурмовик Су-25 «Грач» та п'ять безпілотників-розвідників.

Ракетники та артилеристи вразили склад боєприпасів, 11 артилерійських підрозділів на позиціях, три засоби протиповітряної оборони, дві станції радіоелектронної боротьби та ще одну важливу ціль.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 29 червня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук