У Радівці встановили знак «Я люблю Радівку»

Дата: 21.06.2023 08:43

Фото без описуГарний подарунок до свого випускного отримали випускники ліцею с.Радівка - у їх старостинському окрузі встановили знак «Я люблю Радівку».

Ідею встановлення такого знаку подав депутат міської ради Анатолій Пачевський. А допомогли реалізувати ідею в життя керівники ПП «Радівське» Валентин та Ігор Пачевські.

Встановили знак у центрі села біля пам’ятника загиблим у Другій світовій війні односельцям. І вже на наступний день випускники місцевого ліцею влаштували тут свою святкову фотосесію.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису