Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Розпочалася чотириста вісімдесят друга доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 20.06.2023 08:46

Вночі Росія атакувала Україну ракетами та іранськими дронами. Зокрема, противник випустив 35 ударних дронів "Shahed-136/131", з них 32 знищено ППО.

Російські окупанти продовжують наступати на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, там тривають важкі бої. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у своєму зведенні.
Впродовж доби на цих напрямках відбулось 45 бойових зіткнень.

На Запорізькому та Херсонському напрямках російські загарбники обороняються.

Впродовж доби українська авіація завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу противника.
Підрозділи ракетних військ і артилерії вразили три пункти управління, 10 районів зосередження особового складу та військової техніки, два склади боєприпасів, один склад пально-мастильних матеріалів, 15 артилерійських підрозділів на вогневій позиції, три засоби протиповітряної оборони та ще два важливих об’єкти окупантів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 20 червня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук