Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Калинівської міської територіальної громади

Дата: 14.06.2023 15:16

1. Найменування організатора громадського обговорення: Калинівська міська рада.

2. Об’єкт права власності, який пропонується перейменувати: вулиці та провулки в населених пунктах Калинівської міської територіальної громади.

3. Пропозиції щодо перейменування об’єкта права власності: вулиці та провулки в населених пунктах Калинівської міської територіальної громади, згідно Додатку.

4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо перейменування об’єкта права власності: Калинівська міська рада.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, форма подання пропозицій: вул.В.Нестерчука, 19, м.Калинівка, Хмільницький район, Вінницька область, 22400, e-mail: [email protected].

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

6. Строк для подання пропозицій (зауважень): протягом 60 днів з дня опублікування оголошення.

7. Місцезнаходження організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:  вул.В.Нестерчука, 19, м.Калинівка, Хмільницький район, Вінницька область, 22400.

8. Спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: на офіційному вебсайті Калинівської міської ради.