Розпочалася чотириста шістдесят восьма доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 06.06.2023 08:44

Фото без описуУ Херсонській області оголошено евакуацію населення, у зв'язку з підйомом рівня води в Дніпрі, внаслідок підриву російськими окупантами Каховської гідроелектростанції. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Евакуація населення проводитиметься на правому березі Дніпра, який контролює Україна. Жителів тимчасово окупованого лівого берега Дніпра закликали залишити район лиха та докласти всіх зусиль для порятунку свого життя.

Також вночі на  6 червня російські окупанти завдали удару по Україні крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555. Протиповітряна оборона знищила їх усі.

Сили оборони протягом понеділка, 5 червня, мали 40 бойових зіткнень з російськими окупантами, збили на Шахтарському напрямку ворожий вертоліт Ка-52.

На Мар'їнському напрямку українські захисники  відбили численні атаки армії рф. На Авдіївському напрямку противник здійснив невдалу спробу наступу у напрямку населених пунктів Авдіївка, а також Сєверне та Невельське.

Українська авіація завдала 19 ударів по районах зосередження піхоти та по п'яти ЗРК противника за добу.

Ракетники та артилеристи вразили два пункти управління, 12 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, склад боєприпасів, зенітно-ракетний комплекс, 12 артилерійських підрозділи противника на вогневих позиціях, а також ще чотири важливі цілі.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 6 червня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,17 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук