У Корделівці поховають померлого захисника України Олександра Пархомчука

Дата: 02.06.2023 12:13

Фото без описуДругого червня передчасно обірвалося життя відважного захисника України Олександра Пархомчука.

Олександр Пархомчук народився 3 серпня 1979 року у Корделівці. Після закінчення місцевої школи навчався в профтехучилищі №21 м.Калинівка, працював на ВАТ «Вінніфрут».

З 2014 року наш земляк став на захист України від російських окупантів. Був неодноразово поранений, але не склав зброю, залишався вірним військовій присязі до свого останнього подиху.

На жаль, війна підірвала здоров’я захисника, його життя передчасно обірвалося на сорок четвертому році життя.

У померлого залишилися мама та сестра.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним померлого. Розділяємо ваш сум та горе, схиляємо голови разом із вами у глибокій скорботі. Вічна пам'ять Герою.

Поховають Олександра Пархомчука 3 червня в Корделівці. Чин похорону розпочнеться орієнтовно о 12.00 у будинку матері по вулиці Київській, 34. Прохання до жителів громади гідно вшанувати пам'ять померлого захисника та створити коридор слави по ходу похоронної процесії.