Розпочалася чотириста шістдесят четверта доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 02.06.2023 08:57

Фото без описуПопередньо, російські окупанти запустили по Україні 15 крилатих ракет і 18 дронів-камікадзе Shahed-136 у ніч проти 2 червня.

Військові заявляють, що тип крилатих ракет уточнюється.

Українська протиповітряна оборона збила всі цілі противника.

Вчора росіяни завдали 12 ракетних ударів по Україні, запустивши 10 ракет типу «Іскандер» по Києву та дві ракети комплексу С-300 по Харкову.

Російські окупанти наступають у районі Куп'янська, Сватового та Кремінної, бомблять авіацією на Бахмутському напрямку. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

Військові заявляють, що Сили оборони відбили 25 атак противника на Донбасі за добу. У районі Куп'янська росіяни наступали на захід від Масютівки, а поблизу Сватового — біля Куземівки, успіху не мали.

Українська авіація завдала дев'яти ударів по районах зосередження піхоти та техніки, а також чотирьох ударів по зенітно-ракетних комплексах. Збито два дрони-камікадзе «Ланцет» та один БПЛА-розвідник «Орлан-10».

Ракетники та артилеристи вразили пункт управління, зенітно-ракетний комплекс, п'ять артилерійських підрозділів на позиціях, а також дев'ять районів зосередження озброєння та техніки.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 2 червня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,17 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук