У Калинівській громаді розробляють проєктну документацію на капітальний ремонт дороги по центральній вулиці міста

Дата: 01.06.2023 09:41

Автомобільна дорога загального користування місцевого значення О-02-23-01 Стара Гута –Калинівка –Турбів, С-02-07-32 (Т-02-19) Калинівка - (М21) (в народі – київська траса) знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг. Частина дороги проходить по центральній вулиці Калинівки. Її загальний стан давно викликав занепокоєння жителів громади. До початку повномасштабної війни Калинівська міська рада запланувала капітальний ремонт дороги, однак війна змінила плани.

-Ця дорога не перебуває на балансі Калинівської міської ради, тому про її капітальний ремонт нам довелося домовлятися із службою автомобільних доріг, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Результатом наших перемовин є розробка проєктної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття. Ремонтні роботи також будуть проводитися за умов співфінансування. Це головна дорога нашого міста і вона має відповідати всім вимогам.

Згідно із проєктною документацією, капітальний ремонт дороги передбачає будівництво тротуару, водовідведення, освітлення та капітальний ремонт дорожнього покриття.