Звернення Калинівського міського голови з нагоди 29 річниці створення військової частини Національної гвардії України

Дата: 01.06.2023 08:00

Фото без описуШановні нацгвардійці, ветерани військової частини. У цей непростий для України час прийміть щирі вітання з нагоди 29 річниці створення вашої військової частини.

Нині під кулями та ворожими обстрілами ви захищаєте країну, наші родини й майбутнє. Ви – справжні українські герої-патріоти, професіонали найвищого ґатунку, які були, є і завжди будуть вірними своїй військовій присязі.

Вдячні вам за відданість нелегкій справі, сумлінне служіння українському народові.

Від жителів Калинівської громади щиро дякую за вашу нелегку службу. Схиляємо голови у скорботі в пам'ять про всіх загиблих військовослужбовців, які полягли в боях за рідну землю.

В нас одна мета – побудувати незалежну, демократичну, правову європейську державу. Переконаний, що в цій боротьбі, за майбутнє українського народу, ми переможемо, бо з нами правда і з нами Бог.

У цей урочистий день щиро бажаю вам і вашим рідним богатирського здоров’я, надійного родинного тилу, звершення всіх ваших мрій та бажань. А мрія і бажання у нас у всіх одне – наша спільна ПЕРЕМОГА та МИР в Україні. Повертайтеся додому живими та неушкодженими. Нехай Бог береже вас та ваші родини.

З нагоди свята, за поданням командування військової частини, 400 нацгвардійців нагороджені почесними грамотами Калинівської міської ради та грошовими винагородами. Слава Героям! Слава Україні!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук