Розпочалася чотириста шістдесят перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 30.05.2023 08:51

Фото без описуРосійські окупанти знову атакували Київ дронами-камікадзе Shahed-136 у ніч проти 30 травня, є жертви та руйнування. За словами начальника КМВА Сергія Попка, за добу це була вже третя атака ворога і 17-та з початку травня — безпілотники запускалися масовано, з різних напрямків і в кілька хвиль, тривога тривала майже три години.

Сили протиповітряної оборони знищили понад 20 БпЛА росіян.

Російські окупанти припинили наступати в районі Бахмута, проте активізували атаки поблизу Куп'янська та Сватового. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.
Військові заявляють, що ворог зосереджений на спробах повністю окупувати Донецьку та Луганську області — за добу українські воїни відбили 27 атак армії Росії.

Українська авіація завдала 15 ударів по районах зосередження піхоти та техніки, знищено чотири безпілотники-розвідники.

Ракетники та артилеристи вразили три райони зосередження озброєння та техніки, склад боєприпасів, три засоби протиповітряної оборони та ще три важливі цілі.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 30 травня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук