Театр-студія «Діалог» виборов друге місце на Всеукраїнському театральному фестивалі

Дата: 24.05.2023 09:33

Фото без описуТеатр-студія «Діалог» Калинівського технологічного фахового коледжу взяв участь у Всеукраїнському театральному фестивалі дитячих та молодіжних колективів «Мельпомена FEST». Впродовж двох днів понад двадцять колективів з різних куточків України демонстрували свій талант та артистизм.

Театр-студія «Діалог» представив на фестивалі соціально-психологічну драму «Руда п’єса» Ксенії Драгунської та виборов друге місце.

-Ми щиро вдячні журі конкурсу, яке так високо оцінило нашу роботу, - каже керівниця колективу Світлана Матвійчук. – Впродовж двох конкурсних днів ми перебували у творчій атмосфері та отримали незабутні емоції. Адже щодня ми мали можливість переглядати вистави, знайомилися з юними акторами та їх колективами, відвідували майстер-класи від членів журі та викладачів з акторської майстерності.

Після повернення з фестивалю юні актори презентували оновлену виставу на сцені рідного коледжу. Окрім овацій глядачів керівник колективу Світлана Матвійчук, в.о. директора Калинівського технологічного фахового коледжу Руслан Будяк та колектив театру-студії «Діалог» були нагороджені Подяками Калинівської міської ради.