Розпочалася чотириста п’ятдесят п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 24.05.2023 08:30

Фото без описуМинулої доби російські окупанти безуспішно атакували дорогу на Часів Яр, штурмували Мар'їнку, Авдіївку. Про це повідомляє Генштаб Збройних Сил України.

Росіяни продовжують зосереджувати основні зусилля на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках – сталося 26 бойових зіткнень. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар'їнка.

На Куп'янському напрямку окупанти вели безуспішні наступальні дії у районі Масютівки.

Авіація Сил оборони за добу завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, з яких три – зенітно-ракетними комплексами.

Минулої доби українські воїни знищили ворожий ударно-розвідувальний вертоліт Ка-52, чотири ударні БпЛА типу Shahed і розвідувальний дрон типу Zala.

Ракетні війська та артилерія уразили три пункти управління, чотири райони зосередження озброєння та військової техніки, склад боєприпасів, два артилерійські підрозділи на вогневих позиціях та ще три важливі цілі противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 24 травня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,17 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук