Продовжується упорядкування територій старостинських округів Калинівської громади

Дата: 22.05.2023 12:18

Фото без описуКожен погожий день у старостинських округах Калинівської громади використовують з користю. Працівники бюджетних установ, небайдужі жителі сіл організовуються, щоб зробити свої населені пункти ще кращими та привабливішими.

У селах громади кипить робота. Люди дбають про населені пункти, у яких проживають.

-Вдячний усім жителям громади, які нині не стоять осторонь проблем нашої громади, намагаються зробити її кращою, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Сьогодні наші захисники ціною власного життя та здоров’я боронять нашу землю, а наш обов’язок не лише цінувати їх подвиг,  а й зробити все можливе, щоб земля, за яку вони проливають свою кров, ставала лише кращою.  Щоб наші захисники після Перемоги повернулися у гарні, доглянуті села та місто. Разом зробимо цей світ кращим і разом здобудемо Перемогу.