Співпраця французького міста Сант-Менеульдь та Калинівки продовжується

Дата: 06.05.2023 13:53

Шостого травня відбулась перша зустріч в онлайн форматі керівництва французького міста Сант-Менеульдь та Калинівки.

Під час зустрічі представники двох сторін обговорили питання подальшої співпраці та перспективи підписання Меморандуму про співпрацю двох міст-побратимів.

Калинівський міський голова Василь Поліщук подякував народу та уряду Франції, а також всієї Європи та Америки за підтримку України у боротьбі із російським агресором. На запитання представників французької сторони в чому на даний час є потреба у Калинівської громади, міський голова зазначив, що на базі Калинівської ЦРЛ планується відкриття відділення реабілітації для громадян, які постраждали в наслідок війни, яку розпочала проти України росія. Тому є потреба у медичному обладнанні, яке використають в новоствореному відділенні. Ще однією потребою Калинівської громади є комунальна техніка, яка необхідна для упорядкування території громади.

-Сподіваюсь, що співпраця наших міст буде тривалою та плідною, - зазначив Василь Поліщук. – Адже перші паростки цієї співпраці ми вже маємо. У березні нинішнього року наша громада отримала два генератори, які профінансували міська рада міста Сант-Манеульдь та його мер Бертран Куро. Ми раді будемо співпраці у важкі для України часи і в мирний час, після перемоги України.