Нові можливості працевлаштування: Мешканці Калинівської громади мають можливість пройти навчання за ваучером

Дата: 25.04.2023 11:12

Жителі Калинівської громади, а також українці, які вимушено проживають на території Калинівської громади, можуть підвищити свою кваліфікацію або здобути новий фах за ваучером.

Державна служба зайнятості пропонує  скористатися унікальною можливістю – одноразово отримати ваучер на навчанняв. Отримати ваучер на навчання може особа вік якої 45+ і вона маєте страховий стаж не менше 15 років, звільнені з військової служби, учасники АТО, особа, стосовно якої встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, внутрішньо переміщена особа, для якої відсутня підходяща робота.

Що таке ваучер?

Це документ, що дає право безоплатно пройти навчання за  затвердженим переліком професій та спеціальностей. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Станом на 01.04.2023 року максимальна вартість –   26 840 грн.  Оплата ваучерів здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Якщо вартість навчання перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець можуть здійснити оплату різниці вартості навчання.

Як отримати ваучер?

1.Оберіть необхідну професію або спеціальність з переліку:

2. Оберіть навчальний заклад за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/poslugi/licenzuvannya/perelik.

3. Зверніться до найближчої філії (управління,відділу, сектору) центру зайнятості.

4. Напишіть заяву та надайте відповідний пакет документів фахівцю центру зайнятості.

Перелік документів за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.

5. Протягом 8-ми днів центр зайнятості приймає рішення щодо отримання ваучера та повідомляє особу про прийняте рішення.

6. Протягом 5-ти робочих днів з дня надходження позитивного рішення зверніться до центру зайнятості та отримайте ваучер.

7.Подайте до обраного навчального закладу пакет документів для вступу + ваучер та укладіть з ним Договір про навчання.

Контакти Калинівського відділ у Хмільницької  філії Вінницького обласного центру зайнятості м. Калинівка, вул. Вадима Нестерчука,  43а. Тел. 0974463740.  E-mail: kalinrcz@ukr.net