Розпочалася чотириста двадцять шоста доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 25.04.2023 08:32

Російські окупанти штурмують Бахмут і не можуть відрізати дороги на місто, Збройні Сили України на Донбасі відбили 43 атаки на добу. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Противник наступає в районі Бахмута, точаться важкі бої за місто, за добу ворог намагався завдати ударів у напрямку Новомаркового та Хромового (дороги на Часів Яр).

Біля Авдіївки загарбники наступали поблизу Новокалинового, Степового, Сєверного та Первомайського, успіху не мали.

Також за добу українські воїни відбилися в районі Мар'їнки та поблизу Новомихайлівки.

Українська авіація завдала дев'яти ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки, а також три удари по зенітно-ракетних комплексах. Крім цього, збили 10 безпілотників різних типів.

Ракетники та артилеристи вразили зенітно-ракетний комплекс та дві станції радіоелектронної боротьби.

Армія росії протягом 24 квітня втратила в Україні 690 військових, п'ять танків, 12 ББМ, 14 одиниць артилерії та 24 БПЛА. З початку повномасштабної війни в Україні знищено понад 187 770 окупантів, повідомляє Генштаб ЗСУ.

На ранок 25 квітня у Калинівській громаді залишається 806 переселенців, серед них 260 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 25 квітня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук