У Калинівській громаді нагородили переможців та учасників конкурсу «Європа очима дітей»

Дата: 12.04.2023 15:09

Фото без опису12 квітня на гостину до калинівчан завітали представники Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос», щоб привітати переможців та учасників конкурсу на краще висвітлення тематики «Європа очима дітей».

Перше місце у номінації «Презентація – індивідуальна робота» здобула Дарія Казьмірук. А Дмитро та Олександр Зінчуки вибороли друге місце у номінації «Відео – індивідуальна робота». Переможців, а також усіх учасників конкурсу представники товариства «Колос» нагородили грамотами та цінними подарунками.

Усі школярі торік відпочивали в українсько-польському таборі «Колос-Братерство» та взяли участь у конкурсі, який організували Міжнародна громадська організація «Україна – Польща- Німеччина» та Фундація «Братерство» (Польща).

Як зазначили гості, із сорока дитячих робіт, які подали на конкурс, десять робіт були від учнів з Калинівської громади.

-Хочу привітати усіх учасників конкурсу, а також подякувати їх батькам та викладачам за ті знання та добро, яке вони вкладають у душі наших українських дітей, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.