Під Бахмутом загинув уродженець Нової Греблі Олександр Рябоконь

Дата: 07.04.2023 09:49

Фото без описуСумна звістка знову надійшла у Калинівську громаду. У наслідок ворожого обстрілу важке поранення отримав уродженець Нової Греблі Олександр Рябоконь. На превеликий жаль, від смертельного поранення військовий помер.

Народився Олександр Рябоконь 29 липня 1986 року у Новій Греблі. Після закінчення місцевої школи навчався у Вінницькому аграрному університеті, де отримав спеціальність інженера-механіка.

До початку повномасштабної війни працював оператором на фірмі «Агрограт В».

Олександра Рябоконя мобілізували до війська у перший же день війни. «Під час служби у Збройних Силах України зарекомендував себе грамотним, відповідальним, хоробрим, ініціативним, дисциплінованим військовослужбовцем»,- так відгукуються про загиблого його побратими. Олександр Рябоконь відважно боронив рідну землю й загинув смертю Героя.

У вічній печалі та смутку залишилися батьки, дружина, брати.

Калинівська міська рада висловлює щирі слова співчуття рідним Олександра Рябоконя. Важко знайти слова втіхи, нестерпний біль за молоде життя, покладене на вівтар незалежності та нашої свободи. Нехай добрий, світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Про дату та час похоронів буде додаткова інформація.