Від важкої хвороби помер військовослужбовець з Лемешівки – Володимир Поліщук

Дата: 05.04.2023 17:58

Фото без описуУ шпиталі в м.Дніпрі від важкої хвороби помер український захисник – Володимир Поліщук.

Народився Володимир Поліщук 14 квітня 1970 року в селі Гардишівка Бердичівського району Житомирської області. Після закінчення школи навчався на машиніста теплотяга.

У 1992 році Володимир Поліщук одружився та переїхав жити до Лемешівки. До початку війни працював трактористом у місцевому сільгосппідприємстві.

Після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну Володимира Поліщука мобілізували до війська. Служив кухарем їдальні взводу матеріально-технічного забезпечення. Важка хвороба передчасно обірвала життя захисника. Чотирнадцятого квітня йому мало б виповнитися п'ятдесят три роки.

У померлого залишилися дружина, три сини, три доньки та шестеро онуків.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття родині померлого. Розділяємо ваш біль та скорботу. Вічна та світла пам'ять Володимиру Поліщуку.

Про дату та час поховання буде додаткова інформація.