Від важкої хвороби помер захисник України Микола Лиман

Дата: 03.04.2023 09:41

Фото без описуДругого квітня передчасно зупинилося серце відважного захисника України Миколи Лимана. Герою було лише тридцять один рік.

Народився Микола Лиман 21 серпня 1991 року у Черепашинцях. Після закінчення школи навчався на маляра-штукатура у Вінниці, працював різноробочим.

У 2014 році Миколу Лимана мобілізували до війська, лише дивом йому вдалося вийти живим з Іловайського котла.

Знову на захист України Микола Лиман став у липні минулого року. Разом із побратимами брав участь у звільнені Херсона,  боронив Бахмут. Він уцілів від ворожої кулі, але не вберігся від підступної хвороби.

У померлого залишилися мама, тато, брат, сестра та племінники.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Миколи Лимана. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати й родинне горе.

Поховають Миколу Лимана 4 квітня у Черепашинцях. Орієнтовно об 11.00 в будинку батьків розпочнеться чин похорону. Прохання до жителів громади гідно вшанувати пам'ять захисника.